O nás

Cafe Barcelona bola zo začiatku otvorená iba ako kaviareň, od 1.10.2009.

Hlavný dôvod prečo sme otvorili bol ten, že máme radi kvalitne pripravenú kávu s príjemnou chuťou a arómou. Toto všetko sme našli v značke kávy VERGNANO, ktorú ponúkame aj našim zákazníkom a dúfame, že Vám bude chutiť rovnako.

Kaviareň si prešla rôznymi zmenami hlavne v premiestnení prevádzky z 29. Augusta 36 na 29. Augusta 11. V tomto novom priestore sme dali kaviarni krajší dizajn a väčší priestor.

Jednou z významnejších zmien v rámci rozšírenia ponuky bol predaj tradičných slovenských zákuskov s pravou šľahačkou, ktorým podľahol nejeden zákazník, vďaka svojej neodolateľnej chuti a kvalite. Ako ďalšia úprava nasledovali zapekané Panini rôznych druhov. Najnovšia zmena súvisí so zrenovovaním spodných priestorov cukrárne, kde si môžete vychutnávať príjemné chvíle s našimi lahodnými zákuskami a kávou.

Neustále sa snažíme rozširovať našu ponuku a zdokonaľovať naše služby, či už vo forme free Wi-fi pripojenia alebo poskytovania novinových materiálov pre spríjemnenie Vášho voľného času stráveného u nás, v Cukrárni Cafe Barcelona. 

A prečo práve Barcelona?

Bolo veľa dôvodov, ktoré nás priviedli práve k názvu Cafe Barcelona.

Aj keď Vám neponúkame iba typicky španielske produkty, snažíme sa Vám priblížiť čaro a krásu mesta Barcelona.

Čaro spočíva v tom, že Barcelona sa Vám nedostane len do očí, ale aj do srdiečka a dokáže zanechať tak silný dojem, že máte chuť znovu sa vrátiť a vyskúšať všetko, čo Vám ponúka.

Tento pocit sa snažíme vo Vás zanechať aj my pri návšteve našej kaviarne Cafe Barcelona.

Na Vašu návštevu sa teší kolektív Cafe Barcelona...